Aktualności >> Więcej informacji o NecroVision

| | A A


Komentarzy [0]
Wyświetleń: 3499

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością prezentuje więcej informacji na temat studia Farm 51 odpowiedzialnego za stworzenie wojenno - paranormalnego dzieła zniszczenia!

„Ciekawe, czy któryś z mieszkańców Gliwic, spacerujących po placu przed głównym dworcem kolejowym lub spieszących na pociąg wie, że zaledwie kilkadziesiąt metrów od niego czają się moce piekielne, demony, wampiry i żywe trupy? W niepozornym budynku, nad szacownym bankiem mieści się siedziba studia Farm 51” – Onet.pl

Studio Farm 51 - firma deweloperska, założona przez czterech weteranów świata komputerowej rozrywki: Radomira Kucharskiego (pracującego wcześniej dla 2015 Inc. przy Medal of Honor: Alied Assault oraz Man of Valor: Vietnam), Wojciecha Pazdura i Kamila Bilczyńskiego (byłych pracowników People Can Fly, twórców serii Painkiller) oraz Roberta Siejkę – byłego wydawcę Magazynu 3D.

NecroVision - gra tworzona przez polskie studio The Farm 51 jest przedstawicielem gatunku FPS. Nie jest to jednak typowa gra akcji, bowiem w znacznym stopniu wykracza poza przyjęte standardy. Bez wątpienia będzie to jedna z najlepszych gier 2009 roku, zarówno pod względem jakości wykonania, jak również pod względem fabuły. Dodatkowo smaczku tytułowi dodaje fakt, że jest to całkowicie polska produkcja!

W NecroVision oprócz zwykłych śmiertelników przyjdzie nam się zmierzyć również z mocami nadprzyrodzonymi, a na naszej drodze staną takie postacie jak: wampiry, demony i zombie. Do wykorzystania będziemy mieli poza autentycznym uzbrojeniem z czasów pierwszej wojny światowej również sprzęt tworzony przez wampirzych naukowców, a także zdobyte podczas walki demoniczne wynalazki.

Grafika w NecroVision została oparta na unowocześnionym i usprawnionym specjalnie na potrzeby gry - silniku wykorzystanym we wcześniejszej produkcji ludzi ze studia Farm 51. Możemy spodziewać się interesujących i bardzo rozbudowanych lokacji, zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz oraz niesamowitych monstrów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Twórcy gry zdecydowali się pójść w kierunku jak największej rzeczywistości i naturalizmu, a więc na ekranie pojawią się powykręcane od wybuchów kończyny czy kawałki kości wystające z kikutów.

Fabuła gry została osadzona na początku XX wieku. Jest rok 1916, światem targa pierwszy globalny konflikt i nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że pod powierzchnią ziemi nie niepokojona przez nikogo rozwija się cywilizacja wampirów, osiągając nowe poziomy wiedzy dotyczącej czarnej magii. Niebezpieczne zabawy ostatecznie kończą się otwarciem portalu do świata Demonów, co stanowi preludium do ogromnej wojny podziemnego świata. W trakcie wyniszczających walk, szala zwycięstwa zaczęła przechylać się w stronę Piekielnych Najeźdźców. Jedyną szansą na odwrócenie losów konfliktu jest znalezienie pomocy wśród wojsk ludzi, stacjonujących na frontach pierwszej wojny światowej. Właśnie w postać jednego z żołnierzy wcieli się gracz.

Poniżej prezentujemy kilka nowych screenów!

lime lime lime

Autor: Panzer, 2008-12-29 15:57:56

Lubię to
 Lubi to 0 osób
 Kliknij, by dołączyć
Zobacz też
Słowa kluczowe: necrovision, cenega

Podobne newsy:

» Trailer NecroVision!
80%
» Rusza promocja Cenegi
50%
» Legendy Off-Roadu ruszają w trasę!
40%
» Nowe wcielenie serii Premium Games
40%
» Batman - konkurs zakończony!
40%
 
Podobne artykuły:

» Sacred 2 - recenzja!
40%
» Inversion - recenzja
33%
» Fallout 3 - recenzja!
33%
» Król Artur 2 - recenzja
29%
» Risen 2 - recenzja
29%


Dodaj komentarz, użytkowniku niezarejestrowany

Imię:
Mail:

Stolica Polski:Twój komentarz został dodany!

Kliknij, aby odświeżyć stronę.
Artykuły

Gry komputerowe
Główne Menu

Gry RPG

Polecamy

Patronujemy
Aktywność użytkowników
madda99 zarejestrował się! Witamy!
_bosy skomentował Blood 2: The Chosen - recenzja
_vbn skomentował Mapy Starego Świata
wokthu zarejestrował się! Witamy!
_Azazello Jr skomentował Gdzie diabeł nie mówi dobranoc. "Mistrz i Małgorzata”, Michaił Bułhakow - recenzja
Gabbiszon zarejestrował się! Witamy!
Liskowic zarejestrował się! Witamy!
_Kamila skomentował "Brudnopis", Siergiej Łukjanienko - recenzja

Więcej

0.076 sek